Nie przegap
Strona główna » Region » Zdaj maturę zawodowo – nowa propozycja PWSZ dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Zdaj maturę zawodowo – nowa propozycja PWSZ dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Kursy - plakatTa propozycja zainteresuje z pewnością uczniów, którzy już myślą o tym, jak zdać egzamin dojrzałości z doskonałym wynikiem. To właśnie z myślą nich Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie uruchamia specjalne kursy przygotowujące do matury. Propozycja jest nowością w bogatej ofercie edukacyjnej największej Uczelni wyższej regionu.

Zajęcia w murach PWSZ rozpoczną się już w październiku i potrwają do kwietnia 2017 r. – Planujemy utworzenie „klas” na poziomie podstawowym i rozszerzonym – tłumaczy dr Małgorzata Kołpa, Prorektor ds Współpracy i Rozwoju. – Będą prowadzone w mało licznych grupach (od 5 do 15 osób – red.), w godzinach popołudniowych, raz lub dwa razy w tygodniu – dodaje koordynatorka kursów, Agnieszka Wilk z Uczelnianego Centrum Edukacji Ustawicznej PWSZ.

– Naszymi największymi atutami są znakomici wykładowcy oraz doskonała baza w dobrej lokalizacji. Kadrę nauczycielską kursów stanowić będą nasi pracownicy. Jest to grupa wysoko wykwalifikowanych dydaktyków akademickich, których wiedza i doświadczenie gwarantują najwyższy poziom prowadzonych zajęć – dodaje M. Kołpa.

Zajęcia odbywać się będą na terenie kampusu PWSZ, z wykorzystaniem wszystkich jego zalet: doskonale wyposażonych sal i laboratoriów, nowoczesnych technik audiowizualnych, najwyższej jakości pomocy dydaktycznych.

Opłata za godzinę lekcyjną wynosi 12 złotych. W przypadku chęci skorzystania z oferty, opłatę należy uiścić przed rozpoczęciem danego kursu. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Oferujemy kursy z następujących przedmiotów:

  • Język polski – Dr hab. Michał Nawrocki,
  • Matematyka – Dr Beata Milówka, Mgr Danuta Srebro, Mgr Barbara Wojnicka,
  • Język angielski – Mgr Renata Kozioł, Dr Grzegorz Nawrocki, Mgr Anna Stefanowicz-Kocoł,
  • Język niemiecki – Mgr Magdalena Bodniak, Mgr Joanna Boratyńska-Sumara,
  • Język francuski – Mgr Carine Debarges-Dusza, Mgr Małgorzata Kuta,
  • Chemia – Mgr Iwona Karoń, Mgr Agata Lada,
  • Fizyka – Dr Tomasz Wietecha,
  • Filozofia – Mgr Stanisław Świder.

Rekrutacja potrwa do 25 września 2016 r.
W przypadku liczby kandydatów przekraczających liczbę miejsc o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń (wraz z wniesioną opłatą). Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną.

Szczegółowych informacji udziela Uczelniane Centrum Edukacji Ustawicznej, pokój nr A117, tel. (14) 63 16 568, e-mail: uceu@pwsztar.edu.pl, od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.30 do 15.30

PWSZ Tarnów

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast