Don't Miss
Home » Wiadomości » Zdemolował radiowóz – odpowie za zniszczenie mienia

Zdemolował radiowóz – odpowie za zniszczenie mienia

policjaBrzescy policjanci zatrzymali krewkiego mieszkańca Mokrzysk, który najpierw wywołał awanturę i groził swojemu bratu, a następnie atak furii wyładował na policyjnym samochodzie. 47-latek swoim impulsywnym zachowaniem przysporzył sobie nie lada problemów. Funkcjonariusze szacują straty, za które odpowie zatrzymany mężczyzna.

Bojowo nastawionemu 47-latkowi najwyraźniej nie spodobała się decyzja funkcjonariuszy, którzy przyjechali na miejsce awantury i postanowili go zatrzymać. Wtedy agresywny 47-latek wpadł w jeszcze większą furię. ”Nie okiełznacie mnie, nie ma szans” – krzyczał wzburzony mężczyzna w kierunku mundurowych, po czym skopał policyjny samochód oraz uszkodził zamontowany z tyłu pojazdu klimatyzator. Chwilę później porywczy agresor siedział już w radiowozie. Temperamentny 47-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za szkody, jakie wyrządził. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzut uszkodzenia mienia. W tej chwili policjanci szacują straty.

KPP Brzesko

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast