Nie przegap
Strona główna » Sport » Zespół „Kszoczki Team” zwyciężył

Zespół „Kszoczki Team” zwyciężył

Kszoczki_TeamZespół  „Kszoczki Team”  zwyciężył w pierwszej konkurencji LZPiS w Gminie Dębno o Puchar Wójta

17 lutego zakończyły się rozgrywki w piłce nożnej halowej w ramach XI Edycji  Sportowej Ligii  Zakładów Pracy i Stowarzyszeń w Gminie Dębno o puchar Wójta Grzegorza Bracha.  Zmagania piłkarskie na hali w Porąbce Uszewskiej były pierwszą konkurencją w LZPiS.  Od samego początku rozgrywek przodownictwo w tabeli objęły Club & Pizzeria Exclusive Dębno oraz Kszoczki Team. Po pierwszej fazie rozgrywek te dwa zespoły znalazły się na szczycie tabeli i jasną sprawą było, że to one powalczą o ostateczne zwycięstwo. Po rundzie zasadniczej gdzie rozgrywano mecze systemem „każdy z każdym”  zespołom przyszło rywalizować w rewanżach o miejsca 1-4, oraz 5-8. Drużyna „Kszoczków” pokonała w decydującej potyczce „Exclusive”  10-6, choć przez długi czas, mecz oscylował w granicach remisu, jednak  końcówka tego, stojącego na przyzwoitym poziomie, pojedynku  należała do graczy „Kszoczków Team” i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa w pierwszej konkurencji.  Już w najbliższą sobotę  (23.II. br)  w hali ZS w Sufczynie zawodnicy poszczególnych drużyn staną przy stołach, by walczyć o kolejne punkty do klasyfikacji ogólnej Sportowej Ligii Zakładów i Stowarzyszeń w tenisie stołowym. Całe wydarzenie, które cieszy się nie małym zainteresowaniem wśród zawodników i kibiców, podsumuje  piłka nożna na boisku trawiastym (przełom lipca i sierpnia), gdzie rozstrzygnie się który zespół zgromadził najwięcej punktów z poszczególnych gier zespołowych.

Wyniki piłki nożnej halowej:

Miejsca 1-4

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

Kszoczki Team

6

15

43 : 16

Club & Pizzeria Exclusive

6

9

30 : 32

Fundacja Timszel

6

6

21 : 34

Viktoria Porąbka Uszewska

6

4

29 : 41

Club & Pizzeria Exclusive – Viktoria Porąbka Uszewska  4: 3
Kszoczki Team – Viktoria Porąbka Uszewska  7 : 0

Kszoczki Team – Fundacja Timszel  8 : 1
Club & Pizzeria Exclusive – Fundacja Timszel  2 : 6
Kszoczki Team – Club & Pizzeria Exclusive  10 :6
Viktoria Porąbka Uszewska – Fundacja Timszel  6: 6

Miejsca 5-8

LKS Jastrząb Łoniowa

6

11

39 : 29

Karczma Pod Jesionami

6

9

35 : 28

Browaring Team

6

8

38 : 40

Kingway Jastew

6

4

32 : 47

LKS Jastrząb Łoniowa – Karczma Pod Jesionami 4 : 2
Kingway Jastew – Browaring Team 4 : 8
LKS Jastrząb Łoniowa – Browaring Team 5 : 5
Kingway Jastew – Karczma Pod Jesionami 6  : 10
LKS Jastrząb Łoniowa – Kingway Jastew 10 : 3
Browaring Team – Karczma Pod Jesionami 3 :8

Kszoczki Team:  Paweł Hebda – Damian Hebda, Mateusz Rylewicz, Dominik Hebda, Mateusz Hamowski, Krystian Hebda, Przemysław Łazarz.

Club & Pizzeria Exclusive: Adrian Rega – Jakub Bujak, Marcin Marmol, Sebastian Greń, Łukasz Zapart, Patryk Ogar, Adrian Tyrkiel, Sebastian Kubala, Dawid Koczwara.

Jakub Bujak

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast