Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zgłosił kradzież samochodu, bo chciał wyłudzić odszkodowanie

Zgłosił kradzież samochodu, bo chciał wyłudzić odszkodowanie

policjaDo 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który chciał wyłudzić odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. 42-latek zawiadomił Policję o kradzieży swojego samochodu. Kryminalni bardzo szybko ustalili, że do kradzieży w ogóle nie doszło, a cała historia została wymyślona.

 Brzescy policjanci od około dwóch tygodni intensywnie pracowali nad sprawą kradzieży samochodu osobowego w miejscowości Sufczyn. O kradzieży pojazdu wartego ponad 28 tys. złotych Policję zawiadomił sam właściciel. Mundurowi zajmujący się wyjaśnieniem sprawy szczegółowo zbadali jej okoliczności. Szybko zorientowali się, że zeznania pokrzywdzonego nie pokrywają się z ich ustaleniami. Okazało się, że 42-latek upozorował kradzież pojazdu, żeby wyłudzić odszkodowanie. Mężczyzna odpowie za zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie oraz za spowodowanie zdarzenia w celu uzyskania odszkodowania z tytułu ubezpieczenia.

KPP Brzesko /IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast