Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » ZIELONKA CHARYTATYWNIE

ZIELONKA CHARYTATYWNIE

DSCN02074 grudnia z okazji zbliżającego się dnia Świętego Mikołaja młodzież ze Szkolnego Koła PCK działającego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, udała się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej Sióstr Służebniczek w Brzesku, popularnie zwanego Ochronką.

Uczniowie przygotowali dla wychowanków DPSu paczki, aby umilić im oczekiwanie na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Przygotowanie mikołajkowych niespodzianek było możliwe dzięki wsparciu rodziców uczniów z ZSP nr 2 w Brzesku, którzy wzięli udział w Kiermaszu Charytatywnym. Wizyta w Ochronce pozwoliła na szersze spojrzenie na drugiego człowieka i jego potrzeby, uczniowie wykazali się życzliwością. Akcję zorganizowało Szkolne Koło PCK wraz z opiekunami p. Ewą Kłuś i p. Magdaleną Szczepanowicz oraz p. Iwona Franczyk z biblioteki szkolnej. Dziękujemy rodzicom za wsparcie bez, którego przygotowanie upominków nie byłoby możliwe.

EK

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast