Don't Miss
Home » Region » Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego PSP w Bochni

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego PSP w Bochni

W dniu 30 stycznia 2018 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni odbył się uroczysty apel z okazji zdania i przyjęcia obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego PSP. Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej z dniem 31 stycznia 2018 r. odwołał ze stanowiska Komendanta Powiatowego PSP w Bochni st. bryg. mgr inż. Krzysztofa Kokoszkę, a obowiązki te powierzył st. kpt. mgr inż. Robertowi Cieśla.

St. bryg. mgr inż. Krzysztof Kokoszka z dniem 31 stycznia 2018 r. zakończył czynną służbę i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Pan st. bryg. mgr inż. Krzysztof Kokoszka mundur strażacki założył w 1990 roku, kiedy został słuchaczem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Później służbę pełnił kolejno w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie, Komendzie Wojewódzkiej PSP w Krakowie, od roku 2003 r. kierował Komendą Powiatową PSP w Bochni.

Obowiązki Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bochni z dniem 1 lutego 2018 r. zostały powierzone st. kpt. mgr niż. Robertowi Cieśla. Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego PSP jest absolwentem Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie, Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, jak również Prywatnej Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska w Radomiu. Służbę w Państwowej Straży Pożarnej pełni od 01 września 1995r. W Komendzie Powiatowej PSP w Bochni pełni służbę od 1 kwietnia 1997 r., zdobywając doświadczenie na wielu zajmowanych stanowiskach. Na ostatnio zajmowanym stanowisku, od dnia 25 marca 2016 r. kierował Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą PSP w Bochni.

 

straz.bochnia.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast