Don't Miss
Home » Wiadomości » Zniszczone banery wyborcze w Jadownikach

Zniszczone banery wyborcze w Jadownikach

Do wyborów samorządowych zostało niespełna 13 dni, a kampania wyborcza w Gminie Brzesko wkracza w nowy etap. Tym razem w centrum  Jadownik nocą z 7 na 8 października 2018 r. zniszczone zostało kilkanaście banerów reklamowych. 

Zbliżające się wybory samorządowe budzą dużo emocji. Widać to nie tylko na ulicach, ale także między innymi w komentarzach na facebooku (nowością w obecnej kampanii jest wysyp fałszywych profili spod których prowadzone są  „potyczki” pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami poszczególnych komitetów).

Jak udało się nam ustalić – przedstawiciele trzech komitetów wyborczych zgłosili na komendzie Policji w Brzesku zniszczenie swoich materiałów wyborczych. 

Osoby zbyt emocjonalnie podchodzące do prowadzonej kampanii wyborczej powinny pamiętać że niszczenie materiałów wyborczych jest wykroczeniem za które grozi kara grzywny nawet do 5 tys. zł. Jeśli zniszczenia przekroczą kwotę 250 zł, to taki czyn może podlegać również karze aresztu.

Materiał video


IB

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast