Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » 100 tysięcy nagrody za pomoc w poszukiwaniu Grażyny Kuliszewskiej z Borzęcina

100 tysięcy nagrody za pomoc w poszukiwaniu Grażyny Kuliszewskiej z Borzęcina

W piątek 4 stycznia 2019 r.  z domu w Borzęcinie wyszła Grażyna Kuliszewska (34 lata) i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. W sobotę wieczorem jeden z jej znajomych udostępnił na swoim profilu facebookowym wiadomość o nagrodzie w wysokości 100 000 zł w zamian za informacje które mogą doprowadzić do odnalezienia zaginionej kobiety.

Treść apelu:

3 stycznia 2019 roku zaginęła Grażyna Kuliszewska. Ma 34 lata i 5 letniego synka. Wyjechała do Polski na jeden dzień. Zaginęła prawdopodobnie po godzinie 23. Ostatnim miejscem gdzie prawdopodobnie była był dom, w którym mieszkała z mężem i synem. Drodzy ludzie z Polski: jestem w stanie ZAPŁACIC 100000 zł nagrody temu kto przekaże prawdziwa informacje gdzie jest Grażyna. Jeśli coś wiesz, proszę pomóż!

Proszę udostępniajcie post gdzie tylko możecie!

Pomimo upływu blisko 2 tygodni w śledztwie prowadzonym w tej sprawie przez Prokuraturę Okręgową w Tarnowie przy udziale Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie nadal brak postępów. Brane są pod uwagę różne wersje zdarzeń – od samodzielnego zerwania przez zaginioną kontaktu z rodzina, przez uprowadzenie i pozbawienie wolności, do pozbawienia jej życia włącznie. W ubiegłym tygodniu Policja wraz ze strażakami z jednostek OSP prowadziła poszukiwania na terenie Borzęcina – bezskutecznie.

Przypomnijmy – rysopis kobiety: wiek ok. 35 lat, szczupła sylwetka, włosy ciemne do ramion.

Wszystkie przydatne informacje prosimy przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku tel. 14 66 26 222 lub 112.

Zdjęcie – facebook: Marcin Nicpoń

IB / KPP