Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » 19 000 osób śledzi nas! Informator Brzeski lubi to!

19 000 osób śledzi nas! Informator Brzeski lubi to!

Z dumą i wielkim zadowoleniem informujemy – ponad 19 tysięcy osób lubi profil Informatora Brzeskiego! Redakcja Informatora Brzeskiego również lubi ten fakt!

Od 12 marca 2011 gdy utworzyliśmy nasz profil – w ciągu ponad 8 lat udało się zgromadzić 19 tysięcy „lajków”. To bardzo dobry wynik w regionie, a nawet jak powiemy nieskromnie – jeden z najlepszych. Oczywiście to zasługa naszych Czytelników – za co serdecznie dziękujemy!

To osiągnięcie, w które włożyliśmy ogrom czasu i pracy nad tworzeniem atrakcyjnego lokalnego serwisu informacyjnego, czego efektem jest społeczność naszych Czytelników regularnie odwiedzająca profil Informatora Brzeskiego. Najlepszym przykładem z ostatnich dni jest materiał video z koncertu zespołu Dżem <== – nagranie otrzymało ponad 330 lajków, 59 komentarzy, 75 udostępnień i 11 tysięcy wyświetleń!

Za wszystkie „lajki”, komentarze i udostępnienia serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do dalszego śledzenia strony www.informatorbrzeski.pl, a także naszego profilu facebookowego <==.

Przed nami kolejne wyzwanie i kolejny próg do pokonania – 20 000 „lajków”. Liczymy na pomoc naszych Czytelników.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

IB