Nie przegap
Strona główna » Sport » Złoty medal dla Bogdana Gierka podczas XXIII Mistrzostw Polski OYAMA Karate PFK

Złoty medal dla Bogdana Gierka podczas XXIII Mistrzostw Polski OYAMA Karate PFK

W dniach 19-20 maja 2018 r. odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski OYAMA Karate PFK w Jeleniej Górze. Klub Oyama Karate w Bochni reprezentował Bogdan Gierek, akutalny Mistrz Polski z 2017 r. i zdobywca Pucharu Polski z tego roku.

Do startu w zawodach przygotowywany był przez sensei Romana Różyńskiego (4 dan) i sensei Piotra Bajdę (2 dan). Bogdan Gierek startował w kategorii senior powyżej 90 kg. Wygrał swoją kategorie rozstrzygając walki w pierwszej rundzie bez dogrywek.

Przypomnijmy – Bogdan Gierek – to mieszkaniec powiatu brzeskiego – na co dzień mieszka w Złotej, jego inna wielka pasja to rekonstrukcja historyczna.

Klasyfikacja Seniorzy Starsi powyżej 80 kg

  1. Gierek Bogusław, Bochnia
  2. Nowak Grzegorz, Lubsko
  3. Knot Adam, Katowice Goliat

Bogdan Gierek odebrał gratulacje od organizatorów turnieju jak również od Prezesa Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate, Hanshi Jana Dyducha ( 8 dan), którzy docenili jego wysokie umiejętności. Zawodnik z Bochni został zaproszony od udziału w Pucharze Europy w Karate, który odbędzie się jesienią tego roku.

GALERIA KNOCKDOWN:  http://oyama-foto.pl

Mirosław Mroczek

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast