Nie przegap
Strona główna » Kultura » Brzesko / IV Ogólnopolski Turniej Tańca ThomasDance / 13 kwietnia 2019 r.

Brzesko / IV Ogólnopolski Turniej Tańca ThomasDance / 13 kwietnia 2019 r.

Już w najbliższa sobotę 13 kwietnia 2019 roku na miłośników tańca czeka nie lada gratka. W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku przy ul. Piastowska 2 odbędzie się IV Ogólnopolski Turniej Tańca ThomasDance. Impreza startuje o 9:30. W turnieju wezmą udział młodzi tancerze z klubów tanecznych z całej Polski.

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Miłośników Tańca Thomas Dance i Klub Tańca Towarzyskiego Thomas Dance oraz rodziców tancerzy. Głównym celem jaki przyświeca twórcom jest popularyzacja tańca towarzyskiego jako świetnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz bardzo dobrego elementu wychowywania. Ogólnopolski Turniej Tańca ThomasDance od kilku już lat na stałe gości w kalendarzu wydarzeń kulturalnych Brzeska.

Pary z całej Polski zaprezentują swoje umiejętności z zakresu tańców latynoamerykańskich oraz tańców standardowych. Największe emocje będą z pewnością towarzyszyły finałowi najwyższych klas tanecznych. 

Zawodnicy zaprezentują się wg klas tanecznych w poszczególnych kategoriach wiekowych:

  • 8-9 lat kl. H, G
  • 10-11 lat kl. H, G, F, E,
  • 12-13 lat kl. G, F, E, D
  • 14- 15 lat kl. F, E, D, C
  • pow.16 F, E, D C, B.

Dorota Thomas to wielokrotna zwyciężczyni turniejów z cyklu Grand Prix Polski, wielokrotna Mistrzyni Polski Południowej, wielokrotna Mistrzyni Okręgu Małopolskiego. Posiada najwyższą, międzynarodową klasę „S” w tańcu towarzyskim. Jej wieloletnie doświadczenie jako tancerka i instruktor tańca sprawiło, że jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawalnych tancerek latino w Polsce. Od lat jest instruktorem tańca i przyciąga do siebie kolejne rzesze ludzi, dla których największa pasja jest taniec, promuje zdrowy i aktywny tryb życia, a poprzez ruch, taniec i muzykę prowokuje uśmiech!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/424852951600114/?ti=as

Oficjalna strona Turnieju: https://baza.taniec.pl/turniej.php?nr=4353

 

PLAKAT