Nie przegap
Strona główna » Region » Akcja – pomóż rodzinie z Wróblowic !!!

Akcja – pomóż rodzinie z Wróblowic !!!

Pilnego wsparcia potrzebuje czteroosobowa rodzina z Wróblowic, która w pożarze straciła dom. Do tragicznego zdarzenia doszło 21.03.2018 r. przed południem, w wyniku którego Państwo Kozowie stracili dach nad głową. Dom spłonął doszczętnie wraz z całym dobytkiem. Poza tym nadpaleniu i zniszczeniu uległ nowo budowany dom znajdujący się obok. Pani Anna i Jacek Kozowie mają na wychowaniu dwoje małych dzieci w wieku 2 i 7 lat. Dochody rodziny są niskie, jedynie Pan Jacek pracuje zawodowo w lokalnym przedsiębiorstwie.

Obecnie rodzina mieszka w Lusławicach w domu użyczonym nieodpłatnie przez sąsiadów. Do rodziny niezwłocznie trafiła pomoc finansowa z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakliczynie w formie specjalnego zasiłku celowego z tytułu zdarzenia losowego. Organizowana jest również pomoc rzeczowa dla pogorzelców. Potrzeby rodziny są bardzo duże, dlatego prosimy ludzi dobrej woli o pomoc. Zostało uruchomione specjalne konto, na które można wpłacać bezpośrednio na rzecz rodziny pieniądze.

nr konta: 04 85890006 0141 0517 4870 0002 Anna Koza Wróblowice, 32-840 Zakliczyn, tytułem: pomoc pożar

Osoby chętne do pomocy w formie rzeczowej proszone są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zakliczynie, nr tel. 14-66-52-275

Wykażmy się dobrym sercem i bądźmy solidarni z ludźmi, których spotkała tragedia.

Fot. OSP Zakliczyn