Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Bezpieczne ferie. Porady Policjantów

Bezpieczne ferie. Porady Policjantów

O tym jak bezpiecznie wypoczywać podczas ferii zimowych opowiadają policjanci podczas spotkań z dziećmi, które wolny czas spędzają na terenie powiatu brzeskiego. Uczestnicy takich zimowisk z zaciekawieniem  słuchają rad funkcjonariuszy jak unikać zagrożeń podczas zimowego szaleństwa.

Jedno z takich spotkań odbyło się w Dębińskim Centrum Kultury. Dzieci  przysłuchiwały się prelekcji przygotowanej przez dzielnicowych  oraz st. sierż. Monikę Lis z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii. Policjanci przypomnieli o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach i o tym, jak ważne jest korzystanie z odblasków. Przestrzegali również przed zabawą na zamarzniętych akwenach wodnych. Funkcjonariusze  udzielili dzieciom wskazówek jak zachować się w kontakcie z nieznajomym, a także poruszyli tematy związane z zagrożeniami w sieci. Najmłodsi z zaciekawieniem słuchali rad  i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast