Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Borzęcin: warsztaty teatralne „W każdej starości jest czas młodości”

Borzęcin: warsztaty teatralne „W każdej starości jest czas młodości”

reganOd 6-lutego  br. Fundacja „MAGMA„ im. Ronalda Reagana w Borzęcinie rozpoczyna zaplanowane międzypokoleniowe warsztaty teatralne w ramach projektu W każdej starości jest czas młodości„. Te warsztaty podyktowane są społeczną potrzebą uświadamiania młodego pokolenia na temat specyfiki życia osób starszych i niezbędności nawiązywania relacji międzypokoleniowych. To szansa dla dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków w celu spojrzenia na siebie, pogłębienia więzi a dzięki niezwykłej podróży w świat sztuki aktorskiej, będzie można nie tylko przyjemnie i twórczo spędzić czas, ale spotykając się na gruncie  teatralnej zabawy odkryć  swój  prawdziwy talent.

pirogWarsztaty poprowadzi Pani Anna Piróg – Karaszkiewicz,  polska aktorka filmowa i teatralna, znana między innymi z ról w takich serialach jak: „Barwy szczęścia , „Klan”, „Plebania”„Ojciec Mateusz”…. i innych.

Pani Anna oprócz scenicznego talentu, posiada niezwykłą  umiejętność  zarażania innych radością jaką daje aktorstwo.

Wyrażona przez aktorkę zgoda na poprowadzenie warsztatów teatralnych z seniorami w Borzęcinie  jest wielkim prestiżem  zarówno dla Fundacji  jak  i dla Naszej Gminy.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, chętną do udziału w warsztatach teatralnych z beneficjentami projektu  i budowania spektaklu, który w miesiącu czerwcu będzie zwieńczeniem wspólnej pracy.

Link do strony o działalności aktorki Anna Piróg – Karaszkiewicz prowadzącej zajęcia teatralne http://pirogkaraszkiewicz.com/

 —

Prezes Fundacji Anna Kwaśniak