Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Borzęcin. Wójt Kwaśniak z blisko 80% poparciem

Borzęcin. Wójt Kwaśniak z blisko 80% poparciem

Resize_of_PTR_0006Znamy wyniki wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Państwowa Komisja Wyborcza podała je w nocy z wtorku na środę, 18/19 listopada br.. W pierwszej turze wybraliśmy 1584 włodarzy. Do drugiej tury dojdzie w 890 miastach i gminach.

W gminie Borzęcin, w wyborach wójta oddano łącznie 3001 ważnych głosów. Janusz Kwaśniak uzyskał 2352 głosy na „TAK” oraz 649 głosów na „NIE”. Odsetek głosujących za wyborem wyniósł 78,37%.

Dziękuję za poparcie mojej kandydatury w wyborach samorządowych oraz za głosy na Kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Janusza Kwaśniaka Rządzimy Sprawiedliwie. Jako Komitet odnieśliśmy niewątpliwy sukces, który przełożył się na 13 mandatów w Radzie Gminy oraz mandat wójta, który uzyskałem na piątą już kadencję – mówi wójt gminy Borzęcin, Janusz Kwaśniak. – Dołożę wszelkich starań, aby otrzymanego zaufania nie zawieść, a z uzyskanego mandatu wywiązać się należycie.

Dla wójta Kwaśniaka, niewątpliwym powodem do satysfakcji jest rosnące społeczne poparcie. W wyborach na wójta 2002 roku Janusz Kwaśniak uzyskał 1806 głosów, w 2006 roku – 2285, cztery lata później, w 2010 roku – 2217, a w bieżących wyborach 2352 głosy.

Uzyskany wynik jest jednym z najlepszych rezultatów wśród kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów w Małopolsce…

ug

3 komentarze

  1. Awansować szkoda bo stracimy ,trzymac żal bo marnieje -wart awansu koniec swiata.Ale gratulowac trzeba i zyczyć przyłączenia Brzeska i okolicznych gmin do Borzęcina

  2. Gratuluję tak panu wójtowi jak i Borzęcinowi.Szkoda,że Brzesko nie może pochwalić síę takim gospodarzem

  3. a kto wierzy jeszcze w wyniki wyborów ?!

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast