Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Borzęcin: Zaproszenie na spotkanie „Systemy fotowoltaiczne – zarabiaj dzięki słońcu”

Borzęcin: Zaproszenie na spotkanie „Systemy fotowoltaiczne – zarabiaj dzięki słońcu”

solaryW piątek, 2 sierpnia 2013 na godz. 1800 zapraszamy do Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie wszystkich zainteresowanych insta­lacją systemów fotowoltaicznych – przeznaczonych do uzyskiwania energii elektrycznej z energii sło­necznej. Systemy te, tzw. systemy PV ze wz­ględu na wymogi dyrektyw unijnych oraz umów międzynarodowych, wg których Polska zobowiązała się posiadać 15% udział odnawialnej energii do 2020 roku oraz dzięki wysokiej punktacji ich działania są najbardziej promowanymi spośród wszystkich źródeł energii odnawialnej. Z tego względu już w tym roku udostępnione zostaną środki na wsparcie instalacji paneli fotowoltaicznych w postaci dotacji.
We współpracy z Wójtem i Urzędem Gminy Borzęcin firma greenNet, która współpracuje przy tym projekcie z Bankiem Ochrony Środowiska przedstawi projekt i jego możliwości przedsiębiorcom i mieszkańcom Gminy Borzęcin. Program spotkania obejmuje:

  • prezentację poświęconą Odnawialnym Źródłom Energii
  • przedstawienie wchodzącej wkrótce Ustawy Feed-in-tariff (FIT) gwarantującej przewidywalność przychodów z inwestycji w odnawialne źródła energii przez ustalony okres czasu,
  • przedstawienie warunków dotacji do systemów PV z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich,
  • przedstawienie oferty finansowania zakupu Paneli Fotowoltaicznych poprzez kredyty Banku Ochrony Środowiska,
  • naszkicowanie i przedstawienie założeń modelu biznesowego opartego na idei programu stabilizacji dochodów w obszarach miejsko-wiejskich dzięki zastosowaniu produktów fotowoltaicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wzięcia udziału w tym projekcie, który poprzez wspartą dotacjami inwestycję w produkcję ekologicznej energii stwarza możliwość uzyskiwania dodatkowych dochodów.

Więcej informacji bezpośrednio u przedstawiciela firmy greenNet:

Agnieszka Windak       604 52 93 93
Krzysztof Szłapa         602 74 44 45

ug

2 komentarze

  1. Byłem już na tym .Niestety min Vincent stoi na przeszkodzie abysmy oszczędzali

  2. Z inicjatywy My FAR-OUT Tarnów, BMW KLUB Tarnów i Club Exclusive Dębno dziś tj. 26.07.2013 na parkingu pod klubem odbędzie się zlot lub jak kto woli tuning show, a w budynku gruba biba w klimatch rap/rnb.

    https://www.facebook.com/events/440891586009730/?notif_t=plan_user_joined

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast