Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzeski Konkurs Kolęd i Pastorałek o „Muszlę św. Jakuba”

Brzeski Konkurs Kolęd i Pastorałek o „Muszlę św. Jakuba”

Ruszyły zapisy do XIV Brzeskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek o Muszlę Św. Jakuba. Konkurs odbędzie się w dniach 26-27.01.2019 roku (sobota – niedziela) w Centrum Kulturalno – Biblioteczne im. Jana Pawła II w Brzesku. Zgłoszenia do udziału w konkursie należy nadsyłać od 8 – 31.12.2018 roku.

Ze względu na możliwości organizacyjne – o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszenia – dlatego warto się pośpieszyć! Osoby zainteresowane znajdą wszystkie szczegóły w regulaminie.

W Konkursie mogą wziąć udział soliści oraz zespoły dziecięce i młodzieżowe z powiatu brzeskiego. Uczestnicy będą oceniani aż w 8 kategoriach. Konkurs od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem uczestników. 

Przesłuchania odbędą się w sobotę 26. stycznia 2019 r. od godziny 9.30, natomiast Koncert Laureatów rozpocznie się w niedzielę 27. stycznia 2019 r. o godzinie 16.00. Po zakończonych przesłuchaniach odbędą się warsztaty wokalne dla chętnych uczestników, prowadzone przez członków Jury. Efektem warsztatów będzie występ podczas Koncertu Galowego.

Organizatorem Konkursu jest Parafia Rzymskokatolicka NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku, przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Brzesku, Starostwa Powiatowego w Brzesku i sponsorów.

Zapraszamy do udziału!

Szczegółowe informacje <==

Materiał podsumowujący konkurs / 2017 r <== 

IB / jakub.bwi.pl

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Żywność w UE – Czesław Siekierski

Żywność w UE – Czesław Siekierski(materiał sponsorowany)

Opublikowany przez Informator Brzeski Wtorek, 18 grudnia 2018