Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko. Baner wyborczy na brzeskim Rynku

Brzesko. Baner wyborczy na brzeskim Rynku

DSC_9094-2Józefa Szczurek-Żelazko, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na posła podczas briefingu, który odbył się na brzeskim rynku zaprezentowała swój baner wyborczy. Pani dyrektor jest osobą kompetentną, przygotowaną do pełnienia funkcji Posła RP. Takich właśnie ludzi nam potrzeba! – mówił Edward Czesak, poseł do Parlamentu Europejskiego. Sama kandydatka zapowiada, że jeśli zostanie wybrana zajmie się głównie polityką społecznąInteresują mnie m.in. kwestie bezrobocia, osób starszych, seniorów. Za sprawą wprowadzonej reformy emerytalnej wydłużającej okres pracy pojawiła się większa grupa osób bezrobotnych. Takiego zjawiska nie obserwujemy w pozostałych przedziałach wiekowych i w związku z tym chcemy zwrócić uwagę, żeby w nowej perspektywie finansowej pojawiły się programy, które będą poznaczone dla tej grupy wiekowej. Dodała również, że jeśli zostanie wybrana nadal będzie pełnić funkcję dyrektora. ,,Staram się codziennie nie zawieźć Waszego zaufania i służyć Wam  swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem” – pisze na swojej stronie internetowej.

Józefa Szczurek-Żelazko od kilkunastu lat związana jest z Ziemią Brzeską. Kieruje brzeskim szpitalem. Dzięki wyborcom z tego terenu już drugą kadencję jest radną Sejmiku Województwa Małopolskiego.

IB

Foto. Maciej Mazur

6 komentarzy

  1. Jak może być wybrana skoro ma nr 7 na liście ?

    • Bo jest popierana przez europosła Czesaka i On zrobi wszystko aby weszła. Nawet da jej pieniądze itd. Samo to, że ta Pani jest na liście choć było wiele lepszych kandydatów od Niej …niestety Pan Czesak podjął decyzję i nie chciał aby ktokolwiek z Brzeska miał szansę zostać posłem oprócz Niego. Zazdrość? Do tego Pani Szczurek nie pochodzi z Brzeska tylko w Nim pracuję- Szanuję Jej pracę jako dyrektora ale…. ps. na tym zdjęciu widzę co najmniej dwóch potencjalnych kandydatów, którzy nie dostali szansy a powinni. Pozdrawiam.

  2. Józiu a za czyje pieniądze te banery kupiłaś???

  3. Gratuluję samego pomysłu by zagłosować na PiS!!!