Nie przegap
Strona główna » Kultura » Brzesko: Jan Paweł II – X słów / koncert

Brzesko: Jan Paweł II – X słów / koncert

Ziarenka-Nadziei-plakatZa nami kanonizacja Jana Pawła II, wielkie święto wiary i radości, szczególnie dla nas Polaków. A teraz nadal trwamy w wielkim dziękczynieniu i pamięci o świętym Papieżu wyrażanym na wiele sposobów: poprzez modlitwę, różnorodne uroczystości, spotkania, spektakle, koncerty…

Włączając się w to wielkie dziękczynienie parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku, Miejski Ośrodek Kultury i Brzeskie Stowarzyszenie Makarios, a w sposób szczególni młodzi wykonawcy, czyli Parafialna Schola Dziecięca Ziarenka Nadziei gorąco zapraszają wszystkich do Regionalnego Centrum Kulturalno Bibliotecznego.

Tutaj, 20 maja o godz. 19.00 odbędzie się koncert, podczas którego, będziemy cieszyć się z kanonizacji a także upamiętnimy 94 rocznicę urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II. Usłyszeć jeszcze raz głos Wielkiego Człowieka, przypomnieć sobie Jego drogę życia, nauczanie, dobroć i miłość wyrażone słowem i piosenką – naprawdę warto. Zapraszamy.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie Centrum Bibliotecznego. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na letnie warsztaty muzyczne dla dzieci.

Kasa RCKB czynna:
• poniedziałek – 13:00 – 7:00
• wtorek – 11:00 – 14:00
• środa – 12:00 – 17:00
• czwartek – 7:30 – 11:00
• piątek – 11:00 – 16:00

Informator Brzeski objął patronat medialny na koncertem.

MT

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast