Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko / Pobocze osunęło się pod ciężarówką / 13 marca 2019 r.

Brzesko / Pobocze osunęło się pod ciężarówką / 13 marca 2019 r.

O pechu może mówić kierowca ciężarówki, który w środę 13 marca 2019 r. w godzinach wieczornych próbował włączyć się do ruchu na drodze krajowej 75 z niewielkiego parkingu zlokalizowanego obok ronda na ul. Tadeusza Kościuszki w Brzesku. Niestety nie udało mu się bezpiecznie ominąć betonowej zapory i pod kołami samochodu z prawej strony osunęło się pobocze. Konieczna była interwencja holownika, który wyciągnął pechowy samochód.  

Wg naszego czytelnika ciężarówki nie mogą korzystać z tego parkingu, a jakiś czas temu wstawiono betonowe zapory aby uniemożliwić zatrzymywanie się samochodów ciężarowych w tym miejscu. Parking jest dostępny w tym miejscu tylko dla samochodów osobowych.

Na szczęście w dniu dzisiejszym obyło się bez strat (a mogło skończyć się nieciekawie – nasyp w tym miejscu ma kilka metrów wysokości), a utrudnienia w ruchu w czasie wyciągania ciężarówki również były minimalne.

Miejsce zdarzenia zabezpieczyli policjanci z brzeskiej drogówki.

IB

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast