Nie przegap
Strona główna » Sport » Brzesko / Podsumowanie Charytatywnego Walentynkowego Maratonu Zumby i Fitness

Brzesko / Podsumowanie Charytatywnego Walentynkowego Maratonu Zumby i Fitness

W minioną niedzielę 17. lutego 2019 roku w Akademii Ruchu Libra oraz Szkole językowej Early Stage w Brzesku odbył się Charytatywny Walentynkowy Maraton Zumba i Fitness. Dzięki akcji zorganizowanej przez w/w firmy, udało się zebrać fundusze na pomoc, rehabilitację i ochronę zdrowia dla Tadzia Tobiasza i Hubercika Pałki. Dzięki hojności uczestników zgromadzono środki w kwocie 5622,82 złotych. 

W programie imprezy były przewidziane zajęcia ruchowe Cross Fit Kids, które poprowadził Mateusz Pilch oraz zumbowe, które poprowadziła Jolanta Gondek. Kolejnymi punktami programu były trzy godziny bardzo energetycznej zumby dla dorosłych, które poprowadziły Jolanta Gondek i Dorota Szymaszek (ZUMBA TWINS), Agata Nizioł oraz Patrycja Kozyra. Na samym końcu uczestnicy maratonu zostali oddani w ręce Katarzyny Bachuli, która poprowadziła relaksujący stretching.

– Były ćwiczenia, ruch oraz dużo zabawy i o to chyba w tym wszystkich chodzi, żeby zrobić coś dla siebie i to w szczytnym celu. Wszystkim prowadzącym zajęcia udało się wyzwolić niezliczone pokłady energii i zaangażowania od uczestników maratonu za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni – podkreślają organizatorki wydarzenia. 

W trakcie maratonu odbyły się również liczne animacje dla dzieci, było min. malowanie twarzy, skręcanie balonikowych zwierzaków oraz gry i zabawy. O milusińskich zadbały Justyna Kupiec oraz Paulina Robak.

Dodatkowymi atrakcjami przewidzianymi dla uczestników maratonu była między innymi mini sesja zdjęciowa, kiermasz prac i wypieków a także poczęstunki dla dzieci i dorosłych oraz losowanie nagród. Wydarzenie wsparło kilkudziesięciu sponsorów, którzy przekazali różnego rodzaju nagrody.

W wyniku przeprowadzonej zbiórki publicznej podczas maratonu zgromadzono środki finansowe w kwocie 5622,82 złotych. Całkowity dochód został przekazany na rehabilitację chłopców.

Zgromadzone środki finansowe zostały podzielone na dwie równe kwoty (2811,41 złotych) i zostaną wpłacone na konta bankowe stowarzyszeń http://auxilium-fundacja.org.pl/podopieczni-2/#TadzioTobiaszhttps://dlahubercika.pl/

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za inicjatywę zorganizowania maratonu, wszelką pomoc oraz przede wszystkim uczestnictwo i wielkie serca!

Akademia Ruchu Libra / IB