Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko. Policjanci zatrzymali grupę okradającą placówki handlowe

Brzesko. Policjanci zatrzymali grupę okradającą placówki handlowe

Policjanci zatrzymali cztery osoby w wieku od 18 do 44 lat, które okradały placówki handlowe. Przestępczy kwartet wpadł zaraz po tym jak usiłował dokonać kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Brzeska. Podczas zatrzymania policjanci ujawnili przy nich asortyment w sporej ilości, który jak się okazało pochodził z kradzieży sklepowych w ościennych powiatach.

Czteroosobowa grupa – trzech mężczyzn i kobieta, wszyscy mieszkańcy Krakowa, zostali zatrzymani w Brzesku. W czwartkowy wieczór (tj. 30.11) usiłowali dokonać kradzieży w jednej z brzeskich placówek handlowych. Ich plany pokrzyżował jednak czujny personel sklepu, a następnie policjanci, którzy w pościgu zatrzymali uciekających samochodem sprawców.

W trakcie kontroli ich pojazdu policjanci w bagażniku ujawnili duże ilości artykułów spożywczych, alkoholu oraz artykułów chemicznych. Jak się okazało to towar pochodzący z kradzieży. Sprawcy zanim zjawili się w Brzesku okradli dwa sklepy w sąsiednich powiatach.

Trzech mężczyzn oraz kobieta usłyszeli zarzuty kradzieży. Policjanci nawiązali kontakt z ościennymi jednostkami, sprawdzają zapisy monitoringów sklepowych, aby ustalić czy grupa ma związek z innymi kradzieżami na terenie Brzeska i okolic. Sprawa ma charakter rozwojowy.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast