Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko: pożar piwnicy w bloku / 7 listopada 2014

Brzesko: pożar piwnicy w bloku / 7 listopada 2014

brzeskoKilka minut po północy Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Brzesku zadysponowało jednostkę OSP Jadowniki samochodem GBARt, a o godzinie 00.34 także GLM do pożaru piwnicy w bloku przy ulicy Browarnej. Do pomocy działającym na miejscu trzem zastępom (GCBA, GCBARt, SHD) z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Brzesko OSP Jadowniki wyjechała w sile 9 osób.

Pożar objął jedno z pomieszczeń piwnicznych, towarzyszyło mu bardzo duże zadymienie zarówno w piwnicy jak i na czteropiętrowych klatkach schodowych. Po odnalezieniu źródła ognia podano jeden prąd wody w natarciu. Jednocześnie prowadzono oddymianie ciągów komunikacyjnych, oraz ostrzeganie mieszkańców bloku o zagrożeniu.Większość z nich opuściła mieszkania na czas prowadzonych działań.

Po ugaszeniu i oddymieniu obiektu sprawdzono pomieszczenia na obecność CO – nie stwierdzono. Ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Na miejsce akcji przybyła Policja, Pogotowie Ratunkowe, energetycy oraz brzeskie wodociągi. Powrót do remizy OSP Jadowniki odnotowało o godzinie 2.00.

Galeria zdjęć <==


INFO i foto OSP Jadowniki

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast