Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko. Spotkanie przedwyborcze PiS / zdjęcia

Brzesko. Spotkanie przedwyborcze PiS / zdjęcia

DSC_1544-nW środę 29 października popołudniu w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym odbyło się spotkanie kandydata na burmistrza Brzeska z ramienia PiS Stanisława Pacury i Józefy Szczurek – Żelazko, która kandyduje do sejmiku wojewódzkiego oraz prezentacja kandydatów na radnych miejskich i powiatowych tej partii.

Materiał wyborczy PiS Brzesko

W spotkaniu uczestniczyli także europoseł Andrzej Duda i posłowie: Edward Czesak, Andrzej Dutkiewicz i Jan Ziobro. O wadze wyborów samorządowych mówił na początku spotkania poseł do europarlamentu Andrzej Duda. Następnie do wzięcia udziału w wyborach nawoływała w swojej wypowiedzi Józefa Szczurek – Żelazko, obecna radna i kandydat do sejmiku wojewódzkiego. Kolejnym mówcą był Stanisław Pacura, który opowiedział na początku o swoich zamierzeniach w przypadku wyboru na burmistrza Brzeska, a następnie szczegółowo odpowiadał na pytania zadawane z sali. Pytania dotyczyły wszystkich ważnych tematów. Między innymi pytano o możliwości rozwoju i zdobycia pracy przez młodych ludzi w regionie, rozwój przedsiębiorczości lokalnej i budowę nowych mieszkań socjalnych i nie tylko. Spotkanie zakończyło się po dwóch godzinach.

IB

Foto. Maciej Mazur

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast