Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko w plebiscycie „Świetlna Stolica Polski” – głosuj codziennie!

Brzesko w plebiscycie „Świetlna Stolica Polski” – głosuj codziennie!

Trwa XI edycja najbardziej rozświetlonego konkursu w Polsce „Świeć Się z Energą”. Wśród miast które uczestniczą w konkursie jest m.in. Brzesko. Które miasto tym razem oczaruje Polskę blaskiem i sięgnie po tytuł tego najpiękniej rozświetlonego? Czy będzie to właśnie Brzesko?

– Zdjęcia z oświetleniem świątecznym na brzeskim rynku … Zdjęcie zrobiono z drona aby uchwycić również główną ulice Kościuszki która w tym roku po raz pierwszy została ubrana w nowe świąteczne oświetlenie. Rynek brzeski to główny plac w centrum na którym odbywają się różne imprezy i inicjatywy, w tym roku po raz pierwszy organizowany będzie tam Jarmark Bożonarodzeniowy – podkreślają pracownicy Urzędu Miejskiego w Brzesku.

Głosowanie odbywa się od 11 grudnia do 2 stycznia. Głosować można raz dziennie, dlatego tak ważne jest, aby regularnie oddawać głosy. Wystarczy wejść na stronę organizatora i zagłosować na świąteczne dekoracje Brzeska: Brzesko w plebiscycie „Świetlna Stolica Polski” <==

 

W okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia niemal każde miasto w Polsce stroi się pięknie w liczne światełka, ciekawe iluminacje i efektowne dekoracje by szerzyć świąteczny nastrój wśród mieszkańców oraz gości. Głosując w świątecznym Plebiscycie Miast możesz zdecydować, które miasta powinny otrzymać nagrody o łącznej wartości 200 000 zł z przeznaczeniem dla potrzebujących mieszkańców. Fundatorem nagród w Konkursie i jego Patronem jest Energa S.A.

W ramach akcji „Świeć się z Energą” organizowany jest również konkurs fotograficzny. Nie musisz być profesjonalnym fotografem, żeby wziąć udział w zabawie. Wystarczy, że kochasz robić zdjęcia, na których uwieczniasz świąteczną atmosferę, choinkowe lampki czy piernikowe ciasteczka. Istnieje pięć kategorii tematycznych: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja i Moja Ulubiona Szopka.

Więcej informacji nt.: konkursu fotograficznego <==

foto: swiecsie.se.pl

IB