Strona główna » Wiadomości » Brzesko. Wolne miejsca w Dziennym Domu dla Seniorów

Brzesko. Wolne miejsca w Dziennym Domu dla Seniorów

Dzienny Dom Senior+ w Brzesku

Dzienny Dom Senior+ w Brzesku

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzesku informuje, że Dzienny Dom „Senior+” w Brzesku z siedzibą przy ul. Okocimskiej 44 dysponuje wolnymi miejscami dla Seniorów.

Dzienny Dom „Senior+” jest ośrodkiem wsparcia przeznaczonym dla osób w wieku powyżej 60 roku życia, nieaktywnych zawodowo, zamieszkujących na terenie Gminy Brzesko.

Dom zapewnia szeroką ofertę usług: socjalnych, edukacyjnych, kulturalno–oświatowych, sportowo – rekreacyjnych i aktywności ruchowej, aktywizujących społecznie, oraz terapii zajęciowej. Zajęcia odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Każdy z uczestników ma zapewnione drugie śniadanie, gorący posiłek oraz transport z i do miejsca zamieszkania.

Wszystkich Seniorów, a zwłaszcza osoby cierpiące na samotność i nudę serdecznie zapraszamy do skorzystania ze wsparcia oferowanego przez Dom. Szczegółowe informacje dotyczące naboru można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30 w siedzibie Dziennego Domu „Senior+” w Brzesku przy ul. Okocimskiej 44, w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzesku przy ul. Mickiewicza 21 lub telefonicznie pod numerem 14 66 315 83 i 507820899.

IB