Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Chciał uniknąć kary, odpowie za kolejne przestępstwo

Chciał uniknąć kary, odpowie za kolejne przestępstwo

Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Brzesko, który chcą uniknąć kary za przestępstwo narkotykowe nie stawił się do zakładu karnego. Będąc na wolności dopuścił się kolejnego. W jego domu policjanci zabezpieczyli 220 gram marihuany. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Wczesnym rankiem, 22 maja br. w domu 34-letniego mieszkańca gminy Brzesko pojawili się policjanci. Mężczyzna chcąc uniknąć kary za przestępstwo narkotykowe nie stawił się do zakładu karnego, w konsekwencji do funkcjonariuszy trafił nakaz jego doprowadzenia. Wizyta policjantów w jego domu zakończyła się nie tylko zatrzymaniem 34-latka, ale także zabezpieczeniem kolejnych środków odurzających. W pomieszczeniach mieszkalnych mężczyzna przechowywał 220 gram marihuany. Z racji tego, że to nie pierwszy jego konflikt z prawem mężczyzna musi liczyć się z surowszą karą.

Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności i będzie oczekiwał na kolejny wyrok.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast