Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Czchów / Wypadek na drodze DK-75 / Droga zablokowana / 18 czerwca 2018

Czchów / Wypadek na drodze DK-75 / Droga zablokowana / 18 czerwca 2018

Dzisiaj tj. 18 czerwca 2018 r. około godz. 8.30 w miejscowości Czchów doszło do wypadku drogowego w którym brał udział samochód osobowy oraz ciężarówka.

Na miejscu działania prowadzą służby ratownicze. Dwie osoby poszkodowane w zdarzeniu zostały zabrane do szpitala. Do zdarzenia zostało zadysponowane również Lotnicze Pogotowie Ratownicze.

– Samochód osobowy marki Audi zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące osobówką, które były zakleszczone w pojeździe, konieczne było użycie sprzętu specjalistycznego przez służby ratunkowe, aby je uwolnić. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana – mówi Ewelina Buda – rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Droga krajowa nr 75 na której doszło do wypadku jest całkowicie zablokowana. Korki w obu kierunkach mają już po kilka kilka kilometrów.  

Policjanci zorganizowali objazdy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Zalecany jest objazd przez Tymową i Iwkową oraz Zakliczyn.

Mapa – natężenie ruchu Czchów DK 75 godz. 9.30

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast