Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Czesław Kwaśniak liderem listy Konfederacji w okręgu tarnowskim

Czesław Kwaśniak liderem listy Konfederacji w okręgu tarnowskim

Pochodzący z Borzęcina, a mieszkający w Tarnowie koordynator struktur Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin – Czesław Kwaśniak będzie liderem listy w okręgu tarnowskim. 

Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin dołączyło do Konfederacji. Poinformowano o tym podczas konferencji prasowej w Sejmie 13 sierpnia 2019 r., na którym – oprócz lidera grupy Czesława Kwaśniaka – obecni byli Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun i Krzysztof Bosak.

– W nadchodzących wyborach do parlamentu mam zaszczyt być liderem listy Konfederacji w okręgu tarnowskim. – poinformował z kolei na swoim profilu facebookowym Czesław Kwaśniak.

W ostatnich tygodniach największe partie sejmowe ogłosiły nazwiska swoich liderów w poszczególnych okręgach. Znamy więc nazwiska kandydatów do parlamentu z naszego okręgu – wśród nich są: Anna Pieczarka (PiS), Urszula Augustyn (PO), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL).

Wybory 2019 – kalendarz wyborczy

W piątek 9 sierpnia 2019 r. w Dzienniku Ustaw RP opublikowano postanowienie prezydenta Andrzeja Dudy o wyborach do parlamentu RP. Odbędą się one w niedzielę 13 października 2019 r. Dla komitetów wyborczych oznacza to, że od 9 sierpnia formalnie trwa kampania wyborcza.

W okręgu do Sejmu RP nr 15 w skład którego wchodzą powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski i wielicki; miasto na prawach powiatu: Tarnów wybranych zostanie 9 posłów. W wyborach do Senatu w okręgu nr 35 Tarnów obejmującym Tarnów oraz powiaty: dąbrowski, tarnowski wybrany zostanie 1 senator. Z kolei w okręgu nr 34 Bochnia obejmującym powiaty bocheński, brzeski, proszowicki, wielicki zostanie również wybrany 1 senator.

IB / fb: Czesław Kwaśniak

9 komentarzy

 1. Jedynka ośmieszająca listę. Wypowiedź z sejmu jak kalka Kononowicza.

 2. Zniesmaczony

  Niestety miałem na nich głosować ale z taką 1 wolę już nie iść na wybory niż na tego typa zmarnować swój głos

  • Myślę tak samo. Jak muszą być słabi i pazerni na władzę ci co go zatwierdzili i ci co są z nim na liście, jak tak bardzo słabego człowieka robią liderem. Przecież on nie potrafi nic sensownego powiedzieć. A nawet jak mówi bez sensu to też jakoś niezbyt gramotnie.

 3. śmiech taki lider zwiazkowiec a jak zwalniali samotne matki z firmy CAN PACK TO NIC nie zrobil zwykły karierowicz nie wiem kto na niego stawia i kto to coś popiera

 4. aha czyli aktualnie ktoś żyje w nie rzeczywistym świecie ? 🙂

 5. Zawodowy Związek Toromistrzòw.

  Konfederacjo wstydu nie masz! Kwaśniak to uosobienie najgorszych cech III RP. Korupcja polityczna, której dopuścił się po tym jak jechał po pijaku swoją skodą fabią (1.4 promila). Można o tym przeczytać w artykule „Nie ma mocnych Na radnego”. Zadłużył i pogrążył zasłużony dla Brzeska klub sportowy OKS. Z funkcji prezesa klubu rezygnował w atmosferze skandalu, poprzedzonego kolejnym wyrokiem sądowym. Pieniacz! Przegrał 2 rozprawy cywilne, z byłym komendantem policji oraz z byłym europosłem Czesakiem. Firmował senatora Mietłę z SLD w wyborach samorządowych. Wieloletni działacz PSL! Przez wiele miesięcy unikał odpowiedzialności karnej symulując chorobę. W końcu policja musiała go siłą doprowadzić przed oblicze wymiaru sprawiedliwości. Przestrzegam wszystkich wolnościowców i narodowców, żeby uważali na tego ” Misia Kolorowego”. Jego żenujące wystąpienie w sejmie pokazuje dobitnie, że „realna rzeczywistość” w słowniku Kwaśniaka oznacza koryto. Czesław K. przy okazji przyznał się, że jest zadeklarowanym przeciwnikiem kary śmierci! Życzę sobie i Wam Polski wolnej od Misiewiczów i Kwaśniaków.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czeslaw-kwasniak-chrzescijanska-twarz-konfederacji-2019-08ttps://wolna-polska.pl/wiadomosci/czeslaw-kwasniak-chrzescijanska-twarz-konfederacji-2019-08

 6. Andrzej Chlebak

  Panie Czesławie bardzo się cieszę, że startuję Pan z listy Konfederacji, będziemy na Pana głosować z Rodziną, w komentarzach widać tylko mniejszość, która najgłośniej szczeka.
  Pozdrawiam.

 7. Kwaśniaka poznałem kiedyś w restauracji Galicyjska, popijał wino i nie umiał obsługiwać telefonu komórkowego.