Nie przegap
Strona główna » Region » Tarnów: Czy właściciel telewizji dopuścił się przestępstwa?

Tarnów: Czy właściciel telewizji dopuścił się przestępstwa?

logo_radia_ddd3-nDoniesienie o możliwości popełnienia przestepstwa przez właściciela telewizji internetowej – Zbigniewa F. – złożyła do tarnowskiej Prokuratury Rejonowej Państwowa Inspekcja Pracy – dowiedziało się Radio RDN Małopolska.

Jak powiedziała nam rzeczniczka Prokuratury Okręgowej – Elżbieta Potoczek – Bara – prokuratura w tej chwili wyjaśnia okoliczności, które mogą wskazywać na to, że właściciel tej telewizji dopuścił się przestępstwa. Prokurator bada, czy doszło z jego strony do naruszenia praw pracowniczych oraz nietykalności cielesnej jednej z pracownic telewizji. Sprawdza też, czy narażał on życie i zdrowie pracownicy oraz czy doszło do zmuszania jej do kierowania niesprawnym pojazdem.

rdn małopolska

2 komentarze

  1. czy to prawda że Zbyszek jest nadzwyczajnym szafarzem eucharystii ? – co na to biskup ? czy nie powinien do czasu wyjaśnienia sprawy natychmiast zawiesić tego POsługę ?

  2. W woli wyjaśnienia to sprawa nie toczyła się przeciwko mnie tylko w sprawie i już dawno została umorzona. Nie zostały mi przedstawione żadne zarzuty, media konkurencyjne zbyt szybko wydały w moim kierunku wyrok. Kontrole Państwowej Inspekcji Pracy i Powiatowego Urzędu Pracy, również nie wykazały znamion przestępstwa. Dzisiaj każdy na każdego może napisać donos i prokuratura musi rozpocząć działania wyjaśniające, tak też było i w moim przypadku.
    Tak naprawdę publikacje medialne, które miały mi zaszkodzić i zepsuj moje imię doprowadziły do wzrostu popularności i oglądalności telewizji Tarnowska.tv
    A co do mojej wiary i posługi szafarskiej, to nic nikomu do tego, mam swoje sumienie i zakres wartości którymi się kieruje, pozdrawiam wszystkich tych życzliwych oraz tych co nie życzą mi dobrze, bo tylko spokój i Boża miłość może nas wyzwolić, z Bogiem !

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast