Strona główna » Kultura » Daria Reczek w The Voice of Poland 10 – wyniki „Bitwy”

Daria Reczek w The Voice of Poland 10 – wyniki „Bitwy”

Daria Reczek w 10 edycji The Voive Of Poland!

Daria Reczek w 10 edycji The Voive Of Poland!

Sobotni występ Alicji Szemplińskiej i Darii Reczek z grupy Tomsona i Barona okazał się najbardziej spektakularny podczas 10 edycji Voice of Poland. Dziewczyny były ostatnimi uczestniczkami, które powalczyły w bitwach Voice of Poland 10.

Na etapie przesłuchań w ciemno Daria zdecydowała, że swój talent będzie szlifować pod okiem Tomsona i Barona z Afromental.

W „Bitwie” zestawili oni Darię z Alicją Szemplińską. Swoje umiejętności zaprezentowały śpiewając megahit „1+1”, z repertuaru Beyonce. Trenerzy zdecydowali, że to Alicja Szemplińska zaśpiewała lepiej. Pomimo że Daria ostatecznie przegrała Bitwę z Alicją, dzięki „kradzieży” Michała Szpaka pozostała w programie.

Zdaniem internautów – Daria Reczek to zdecydowanie faworytka tej edycji! A jakie jest wasze zdanie?  

– Ten odcinek był dla mnie bardzo emocjonujący. Przede wszystkim dziękuję Ci Ala za ten występ. Od początku wiedziałyśmy, że nie chcemy ze sobą rywalizować, tylko stworzyć „coś” fajnego na scenie. Naprawdę się cieszę, że to właśnie z Tobą mogłam zaśpiewać! Kochani dziękuję za tak miły odbiór naszego występu! Ogromnie jestem zadowolona, że obie przeszłyśmy do następnego etapu. Cieszę się również, że teraz mogę kontynuować swoją przygodę z nową drużyną Michał Szpak OFC – napisała na swoim profilu Daria Reczek.

Michał Szpak to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show – biznesie. Niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Publiczność miała okazję pierwszy raz zobaczyć Darię Reczek w sobotę 7 września 2019 r.  – w trakcie przesłuchań zaśpiewała piękny utwór „A thousand years” wykonywany przez Christinę Perri.

10 edycja The Voive Of Poland

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które zaprezentują swój wokalny talent podczas pierwszego etapu programu – Przesłuchań w Ciemno. W kolejnej odsłonie muzycznego talent show jurorami są: Michał Szpak, Tomson i Baron oraz debiutujący w tej roli Kamil Bednarek i Margaret.

Na scenie TVP2 w programie The Voice of Poland swoją karierę muzyczną rozpoczynali m.in.: Sarsa, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska, Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Marcin Sójka oraz Michał Szczygieł.

Program The Voice of Poland możecie oglądać również w internecie po emisji odcinków w telewizji, muzyczne show jest dostępne na platformie vod.tvp.pl.

foto: fb@Daria Reczek
IB / voice.tvp.pl