Nie przegap
Strona główna » Kultura » Dorota Segda gościem brzeskiej biblioteki

Dorota Segda gościem brzeskiej biblioteki

BHT_683825 września 2014 r. gościem czwartkowego wieczoru  w brzeskiej bibliotece była Dorota Segda – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, profesor sztuk teatralnych, wykładowca PWST im. L. Solskiego w Krakowie. W okresie od 19 do 28 września Dorota Segda była również jurorką XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia 2014 organizowanego przez Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Dorota Segda dała się poznać jako bardzo ciepła osoba, która nie tworzy dystansu wobec odbiorców i nie kreuje się na niedostępną gwiazdę. O popularności aktorki świadczy fakt, że pytania z sali padały nieustannie. W czasie spotkania poruszała tematy związane z pracą w teatrze, rolami filmowymi, pracą w szkole aktorskiej. Nie stroniła jednak od anegdot związanych z życiem codziennym. Spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze, skłaniającej do dzielenia się dobrymi wspomnieniami. Takim wspomnieniem o ojcu aktorki – Jerzym Segdzie, podzieliła się jedna z uczestniczek. Okazała się ona byłą uczennicą Jerzego Segdy, który przez kilka lat był nauczycielem radłowskiego liceum. Wspominała swojego profesora w ciepłych słowach, przypominając, że on również wykorzystywał teatr i grę aktorską w kształtowaniu swoich uczniów.

Spotkanie z aktorką Dorotą Segdą w brzeskiej bibliotece, okazało się trafioną ofertą dla naszych użytkowników. W sali wystawienniczej zgromadziło się wiele osób, które chciały spotkać się i porozmawiać ze znaną polską aktorką.

Foto- Hajduk

PiMB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast