Nie przegap
Strona główna » Kultura » DRUGI KARNAWAŁOWY BAL SENIORA ZA NAMI 

DRUGI KARNAWAŁOWY BAL SENIORA ZA NAMI 

2 marca  2019 roku w Budynku Wielofunkcyjnym w Bielczy odbył się II Karnawałowy Bal Seniora. Było to spotkaniem nie tylko dla osób starszych, ale dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić oraz integrować z seniorami. Jak przystało na zabawę karnawałową – wybrano spośród uczestników króla i królową balu.

Impreza nie odbyłaby się bez wsparcia księdza proboszcza Artura Urbana, osób prywatnych i firm, które przekazały swoje wsparcie na poczet balu. Przygotowanie wydarzenia to dziesiątki godzin przy dekoracji sali, montażu nagłośnienia i oświetlenia oraz oczywiście posprzątanie po balu całego budynku. Było to możliwe dzięki bezinteresownej pracy wielu osób – podziękowania należą się m.in. Justynie i Markowi oraz Dominikowi Mieszkowskim, Mikołajowi Pabianowi, Michałowi Pabianowi, Justynie Wożniak, Wojciechowi Boguszowi, Romanowi Rechulowi, Andrzejowi Grucy, Januszowi Kwaśniakowi wójtowi Gminy Borzęcin oraz Piotrowi Kani dyrektorowi GOK w Borzęcinie. O oprawę muzyczną zadbał duet w składzie Jakub Krawczyk oraz Daniel Jaroszek. Również młodzież uczęszczająca na zajęcia w świetlicy w Bielczy wspomogła organizatorów w przygotowaniach.

II Karnawałowy Bal Seniora został zorganizowany przez opiekuna świetlicy w Bielczy Jana Sperkę wraz z młodzieżą uczęszczającą na zajęcia świetlicowe, osobami prywatnymi i firmami, we współpracy z parafią Matki Bożej Anielskiej w Bielczy i księdzem proboszczem tamtejszej parafii.

Sponsorami wydarzenia były firmy oraz osoby prywatne: Uryga, Chabura, Balviten, Mlekovita, Greek Trade – Helcom, Roleski, D.P. Ptaszek, Cukiernia Królewska, Piekarnia Janina, Kwiaciarnia Elżbieta Jarosław Fikas, BAZZAR – Katarzyna Pacewicz – Pyrek, Państwo Justyna i Marek Łazowscy, Państwo Maria i Leszek Sperka, Panie Wiola Kwaśniak, Magdalena Kawa, Dominika Czyż, Katarzyna Duda i Sylwia Tybon.

(I)

Foto/video Andrzej Gruca

ll BAL SENIORA W BIELCZY 2019

Opublikowany przez Informator Brzeski Sobota, 2 marca 2019

ll BAL SENIORA W BIELCZY 2019 cz.ll

Opublikowany przez Informator Brzeski Sobota, 2 marca 2019

ll BAL SENIORA W BIELCZY 2019 Cz.lll

Opublikowany przez Informator Brzeski Sobota, 2 marca 2019