Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Dzień Kobiet w brzeskiej Komendzie Policji

Dzień Kobiet w brzeskiej Komendzie Policji

8 marca to dzień, w którym pod adresem wszystkich Pań pracujących w brzeskiej jednostce padło wiele ciepłych słów. Podczas uroczystego spotkania Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz wspólnie z Przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZ P w Brzesku asp. szt. Markiem Krawczykiem złożyli policjantkom i pracownicom cywilnym serdeczne życzenia z okazji ich święta.

Obecnie wśród 146 funkcjonariuszy brzeskiej Policji jest 17 policjantek, służą one praktycznie w każdym z Wydziałów. Nie sposób też zapomnieć o kobietach zatrudnionych na etatach cywilnych. Codziennie 29 Pań wspomaga pracę brzeskich policjantów, służąc niezastąpioną radą i pomocą.

I to właśnie 8 marca, w tym szczególnym dniu ich święta, szef brzeskich policjantów podziękował wszystkim policjantkom i pracownicom cywilnym za serce, które wkładają w to co robią, za to, że są nieodzowną częścią brzeskiej Policji. Komendant Powiatowy Policji w Brzesku wręczając kwiaty i upominki życzył każdej z Pań, aby nie tylko z okazji Dnia Kobiet czuły się wyjątkowe oraz aby radość i zadowolenie towarzyszyło im każdego dnia.

Galeria zdjęć <==

KPP Brzesko