Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Dzień otwarty Biura Powiatowego ARiMR w Brzesku / 13 kwietnia 2019 r.

Dzień otwarty Biura Powiatowego ARiMR w Brzesku / 13 kwietnia 2019 r.

Już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia 2019 r. Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa zaprasza do Brzeska na Dzień Otwarty tutejszego Biura Powiatowego.

Zaplanowano szereg atrakcji – będzie m.in. kiermasz potraw wielkanocnych, warsztaty rękodzieła i występy artystyczne. Będą obecne koła gospodyń wiejskich, bo bez nich trudno wyobrazić sobie wieś, miejsce pracy rolnika. Agencja oferuje również możliwość uzupełnienia i wysłania wniosku o dopłaty – jej pracownicy pomogą w złożeniu wniosków drogą elektroniczną. Przygotowano także dwie wystawy poświęconej historii wsi: „Przeszłość-Przyszłości” oraz „Powidoki Polskiej Wsi”. Dodatkowo odbędzie się promocja książki :Ludowe Towarzystwo Wzajemnych Ubezpieczeń „Wisła” autorstwa Jana Gwizdały. Organizatorzy pomyśleli o atrakcjach dla najmłodszych. Mile widziane są zatem całe rodziny.

– Nie możemy tylko zagwarantować pogody, ale atmosfera będzie gorąca. Świętujmy razem, ARiMR jest z małopolską wsią już od 25 lat! – zachęcają pracownicy brzeskiego oddziału ARiMR.

To wszystko już w najbliższą sobotę 13 kwietnia od godz 10.00 do 15.00 w Biurze Powiatowym ARiMR w Brzesku przy ul. Szczepanowskiej 23. Zapraszamy! Wstęp wolny!

ARiMR Brzesko / IB

PLAKAT