Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Festiwal dla kreatywnych

Festiwal dla kreatywnych

Stowarzyszenie „Vesna” realizuje projekt pn. „Kreatywny biznes na Śliwkowym Szlaku”w ramach konkursu „Małopolska – tu technologia staje się biznesem” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Celem inicjatywy jest wsparcie małopolskiego środowiska kreatywnego na obszarze „Śliwkowego Szlaku”.

Projekt obejmuje następujące działania: Festiwal Uwalniania Kreatywności, warsztaty przekuwania kreatywności w biznes, wizytę studyjną w kreatywnym „Jaśkowym Sadzie” w Czchowie.

Pierwszym działaniem była organizacja Festiwalu Uwalniania Kreatywności w siedzibie stowarzyszenia „Vesna” w Gnojniku. Festiwal otworzyła Małgorzata Krzeczek witając wszystkich przybyłych gości oraz przedstawiając program spotkania. Następnie Prezes Zarządu Stowarzyszenia „Vesna” Bożena Malaga-Wrona zaprezentowała działalność stowarzyszenia począwszy od turystyki aż do kreatywnego przedsiębiorstwa społecznego w ramach którego działa Studio Zdrowia i Urody – „Babski Raj”. W dalszej części festiwalu każdy z wystawców dzielił się swoimi kreatywnymi pomysłami, produktami i usługami począwszy od relaksujących poduszek z wełny z alpak z dodatkiem ziół, poprzez wizaż, rękodzieło artystyczne w postaci haftów, malarstwa, rzeźby, fotografii aż do sztukaterii cukierniczej.

Spotkanie zakończyło się kolacją podczas której wystawcy wymieniali się swoim doświadczeniem oraz mieli możliwość rozmowy z ekspertami.

Dziękujemy wszystkim wystawcom i uczestnikom za udział i prezentację. Przed nami kolejny etap realizacji zadania, czyli warsztaty przekuwania kreatywności w biznes, w których weźmie udział wybrana 10-osobowa grupa wystawców.

Galeria zdjęć Vesna <==

Galeria zdjęć WTZ <==

Stowarzyszenie Vesna / Małgorzata Krzeczek