Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Głosuj na Alicję Rega!

Głosuj na Alicję Rega!

Po raz pierwszy w historii konkursu piosenki Eurowizji Junior zagłosuj na reprezentantkę polski – Alicję Rega, uczennicę Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

Już 26 listopada Alicja Rega – mieszkanka Łysej Góry, Gmina Dębno, Powiat Brzeski, uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie kształcąca się od siedmiu lat pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor tej szkoły oraz dyrektor i pomysłodawczyni Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”, będzie reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior, który odbędzie się w Pałacu Olimpijskim w Tbilisi (Gruzja). Konkurs będzie transmitowany na żywo 26 listopada na antenie TVP 2 i TVP Polonia o godzinie 16:00.

Alicja wykona utwór „Mój dom”, produkcji Anny Czenczek, do którego słowa i muzykę napisał Marek Kościkiewicz. Za aranżację utworu odpowiada Tomasz Filipczak. Chórki zaśpiewali uczniowie Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie w składzie: Patrycja Jurek, Aleksandra Wajda, Klaudia Zarzycka, Adrian Grądziel, Adam Szczypień. Reprezentantkę Polski wyłonili jurorzy: Sylwia Lipka, Natalia Szroeder i Artur Orzech oraz telewidzowie podczas Krajowego Finału, który odbył się 1 października.

Po raz pierwszy w historii Międzynarodowego Finału Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, nie obowiązuje zakaz głosowania na własny kraj, dlatego będziemy mogli wesprzeć Alicję swoimi głosami!

ZASADY GŁOSOWANIA:
1. Pierwsza runda głosowania rozpoczyna się 24 listopada.
2. Wejdź na stronę junioreurovision.tv, gdzie będziesz mógł zobaczyć 30-sekundowe fragmenty występów.
3. Zagłosuj na Polskę i od 2 do 4 innych krajów.
4. Głosowanie w tej rundzie kończy się o 15:59, 26 listopada.
5. Oglądaj transmisję Eurowizji Junior w TVP 2 lub na youtube.com/junioreurovision, 26 listopada o 16:00.
6. Po zaprezentowaniu 16 występów konkursowych, ponownie wejdź na stronę junioreurovision.tv i zagłosuj na 3-5 krajów (w tym Polskę).
7. Głosy internautów stanowią 50% wyniku!

Więcej szczegółowych informacji dotyczących zasad głosowania znajduje się na portalu eurowizja.org
Więcej informacji na: stronie internetowej www.csw.info.pl, Facebooku Centrum Sztuki Wokalnej www.facebook.com/csw.rzeszow oraz Facebooku Alicji Rega www.facebook.com/AlicjaRegaPL

IB