Nie przegap
Strona główna » Region » Gmina Bochnia uruchomiła System Komunikacji z Mieszkańcami

Gmina Bochnia uruchomiła System Komunikacji z Mieszkańcami

Gmina Bochnia uruchomiła System Komunikacji z Mieszkańcami Alcetel, dzięki któremu Mieszkańcy mogą bezpłatnie otrzymywać informacje, zarówno o zagrożeniach meteorologicznych, jak i o ważnych wydarzeniach, odbywających się na terenie Gminy. Należy podkreślić, że system powiadamiania niesie wiele korzyści, znacząco poprawiając bezpieczeństwo i komfort życia Mieszkańców. Otrzymywane wiadomości będą dotyczyć konkretnych informacji wysyłanych tylko i wyłącznie przez Urząd Gminy w formie komunikatów głosowych albo SMS oraz na aplikację mobilną Alcetel.

Rejestracja jest prosta, wystarczy wykonać JEDNĄ z poniższych czynności:

1. Wypełnić formularz na stronie www.alcetel.pl/gminabochnia albo
2. Pobrać bezpłatnie aplikację mobilną: Alcetel

3. Wysłać SMS na numer: 503 503 733 o treści wg poniższej tabeli albo
4. Zadzwonić na numer: 14 648 40 20 i wybrać numer bazy wg poniższej tabeli

Ponadto, w najbliższym czasie zostanie wykonana w imieniu Gminy, telefoniczna kampania informacyjno-rejestracyjna umożliwiająca rejestrację numeru telefonu stacjonarnego. Mieszkańcy otrzymają bezpłatne połączenie na telefon stacjonarny z pytaniem o zgodę na rejestrację w Telefonicznej Bazie Mieszkańców Gminy Bochnia. Wyrażenie zgody skutkować będzie automatyczną rejestracją numeru telefonicznego.

Otrzymywane komunikaty będą bezpłatne, a jedynym ponoszonym kosztem jest wykonanie połączenia głosowego lub wysłanie wiadomości sms w celu rejestracji systemu, taryfikowanego zgodnie z cennikiem wybranego operatora.

Dzięki zastosowaniu systemu powiadamiania Mieszkańcy będą mieć lepszy dostęp do informacji, na temat tego, co dzieje się w ich lokalnej społeczności, mogą liczyć na skuteczne powiadomienie o ewentualnym wystąpieniu zagrożeń. System gwarantuje dużą skuteczność. Wysyłane komunikaty są raportowane na bieżąco, a w przypadku nieodebrania połączenia istnieje możliwość oddzwonienia i odsłuchania komunikatu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.alcetel.pl

Twórcą i dystrybutorem systemu Alcetel jest firma VMBS Sp.  z o.o. – rozwiązania dla jednostek samorządu terytorialnego oraz szkół www.edu-kontakt.pl

ug

3 komentarze

  1. Zdecydowanie uważam, że to dobra informacja

  2. Minister Shiza

    X+project Finezja.

  3. bardzo dobra inicjatywa, brawo!

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast