Strona główna » Wiadomości » Gmina Dębno: 200 lat dla Pani Anieli!

Gmina Dębno: 200 lat dla Pani Anieli!

Wspaniałą uroczystość zgotowano z okazji 100. urodzin pochodzącej z Dołów Anieli Kądziołki. Aktualnie pensjonariuszka Domu Pomocy Społecznej w Porąbce Uszewskiej w towarzystwie rodziny i najważniejszych osób z gminy Dębno w środę świętowała swój zacny jubileusz!

– Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Dane było Pani przeżyć cały wiek naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nią związanych. Dla większości z nas, wiek ten wydaje się nie do osiągnięcia. To czas, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Życzę Pani na dalsze lata życia, aby nadal nie brakowało sił i pogody ducha, a Boża Opatrzność pozwoliła Pani osiągnąć ten wiek, o którym marzymy wszyscy i którego życzymy sobie wzajemnie w szczególnie uroczystych dla nas chwilach. Pani sędziwy wiek to dla nas drogocenne dziedzictwo i skarbnica doświadczeń – podkreślał wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Pani Aniela urodziła się 21 stycznia 1918 roku w Dołach. Jest w dobrej formie fizycznej, o czym świadczy taniec podczas występu zespołu Dołowianie z okazji urodzin Jubilatki.

Galeria zdjęć <==

gminadebno.pl