Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Gmina Dębno. Remont boisk zakończony

Gmina Dębno. Remont boisk zakończony

Boiska przy szkołach w Woli Dębińskiej, Niedźwiedzy, Łoniowej oraz Jaworsku zostały przebudowane. Wykonawcą inwestycji była firma GREENSPORT z siedzibą w Katowicach.

W ramach przeprowadzonych prac położona została nowa nawierzchnia sportowa z poliuretanowego podłoża, która spełnia standardy bezpieczeństwa i jest przystosowana do użytku przez osoby niepełnosprawne. Zamontowano niezbędne wyposażenie sportowe umożliwiające rozgrywanie gier zespołowych, takich jak koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, czy też piłka nożna oraz piłka ręczna. Dodatkowo za boiskami zamontowane zostały piłkochwyty, czyli konstrukcje z zawieszaną siatką, która służy do zatrzymywania piłek, co pozwala na komfortowe korzystanie z obiektów.

Zadanie było współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2017. Całkowity koszt inwestycji wynosi ok. 800 tysięcy złotych.

Gmina Dębno

Galeria zdjęć <==

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast