Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Gmina Dębno. Seniorzy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Caritas

Gmina Dębno. Seniorzy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Caritas

W Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich odbył się Dzień Seniora. Na uroczystość zaproszono wszystkich miejscowych seniorów.

80 seniorów z Biadolin Szlacheckich, Biadolin Radłowskich i Perły zdecydowało się w minioną  niedzielę na wspólne świętowanie  Dnia Seniora, które było także doskonałą okazją, aby złożyć sobie życzenia  noworoczne. Klimat minionych świąt Bożego Narodzenia skutecznie podtrzymywały dzieci z miejscowej Szkoły Podstawowej, które w profesjonalny sposób odegrały jasełka. Na twarzy zgromadzonych było niekiedy widać duże wzruszenie, gdyż część  młodych aktorów było wnukami głównych bohaterów tego wieczoru.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę każdemu z Państwa uścisnąć dłoń i podziękować za wychowanie kolejnych pokoleń naszych mieszkańców – mówił obecny podczas uroczystości wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.Dzień Seniora jest dla mnie niezwykle ważnym wydarzeniem. Zawsze myślami  wracam do dzieciństwa wspominając, jak ważnymi osobami byli w moim życiu dziadkowie i ile im zawdzięczam. To Państwa trud włożony w wychowanie, nieprzespane noce, czasem i łzy…. dziś  dziękujemy Wam za to poświęcenie. Dziękuje również za Państwa aktywność. Jesteście  dowodem, że jesień życia wcale nie musi przybierać szarych barw.

Organizatorem spotkania był parafialny Caritas.

Galeria zdjęć <<<

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast