Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Gmina Gnojnik. Uwaga na zdziczałe psy!

Gmina Gnojnik. Uwaga na zdziczałe psy!

wściekliznaNa przestrzeni ostatnich dwóch tygodni na terenie gminy Gnojnik doszło do kilku przykrych zdarzeń z udziałem zdziczałych psów, które zagryzły ponad czterdzieści danieli w gospodarstwach indywidualnych.

Wałęsające się, prawdopodobnie te same cztery psy, dały znać o sobie w gospodarstwach w Lewniowej, Zawadzie Uszewskiej oraz Gnojniku. Z relacji poszkodowanych wynika, że psy atakują wcześnie rano lub wieczorem. Ponieważ zasięg „działania” drapieżców wydaje się być bliżej nieokreślony, a także nie można wykluczyć ataku na ludzi, prosi się mieszkańców gminy o zachowanie szczególnej ostrożności. W przypadku zauważenia grupy wałęsających się psów  prosimy o natychmiastowe powiadomienie osoby zajmującej się wyłapywaniem zwierząt dostępnej pod numerem telefonu 602310410 lub policji, a w razie możliwości wykonania zdjęć pozwalających na ich zidentyfikowanie.

ug

1 komentarz

  1. Już dwa tygodnie!!!!!! a psy dalej biegają 🙁 wiedzą gdzie są i nic nie można zrobić PORAŻKA . Jestem w szoku że niczyje psy czyli GMINNE i gmina nie może je złapać 🙁 może telewizja ?