Nie przegap
Strona główna » Kultura » Gramy jazz dla Jacka

Gramy jazz dla Jacka

Gramy jazz dla Jacka – pod takim hasłem w piątkowy wieczór 10 listopada 2017 roku w Oranżerii hotelu Łaziska koncertowaliśmy dla Jacka Mazura, który pochodzi z Czchowa. Od 2000 roku czynnie angażuje się w organizację Baszta Jazz Festival w Czchowie, gdzie sprawuję funkcję dyrektora artystycznego.

Jacek Mazur jest jednym z członków zespołu Jazz Band Ball Orchestra (założony w 1962 roku). Obecnie zmaga się z ciężką chorobą, stąd pomysł przyjaciół i miłośników jazzu na wsparcie Jacka w trudnych chwilach. Na scenie zagrały dwa zespoły: Leliwa Jazz Band z Tarnowa oraz Jazz Band Ball Orchestra z Krakowa. W trakcie koncertu każdy mógł dodatkowo wesprzeć naszą inicjatywę poprzez udział w licytacji koszulek z podobizną Jacka Mazura i logiem koncertu „Gramy Jazz dla Jacka”.

Dziękujemy wszystkim za udział, życzliwość, ofiarność, serdeczność, okazane serce. Jesteśmy przekonani, że dla naszego rodaka był to wspaniały gest i świadomość, że nie jest sam w chorobie. Życzymy Jackowi dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pracy!

Elżbieta Ogiela
Dyrektor MOKSiR w Czchowie

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast