Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Happy Days po polsku

Happy Days po polsku

HDhomeUczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie na Film Krótkometrażowy Happy Days. Zespół w składzie Joanna Duda, Patrycja Kalicka, Maciej Kukla, Tomasz Krzywacki, Daniel Grabowski z czwartej klasy o profilu technik informatyk, pod opieką nauczyciela informatyki i nauczyciela języka angielskiego przygotowali film krótkometrażowy „Money can’t buy you love”, czyli „Miłości nie da się kupić”.

„Happy Days” jest europejskim projektem realizowanym w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”, którego celem jest pomoc nauczycielom, rodzicom i uczniom w stworzeniu podejścia, które zapewni uczniom zdrowy rozwój psychiczny. Koordynatorem projektu jest Komitet Edukacji Zawodowej Hrabstwa Meath (Co. Meath VEC) z Irlandii, natomiast partnerami: Instytut Politechniki w Beja z Portugalii, szkoła zawodowa 1st EPAL Neas Ionias Magnesia z Grecji, Krakowskie Centrum Zarządzania i Administracji sp. z o.o. z Polski, firma Timesnap Productions Limited z Irlandii oraz uniwersytet Vytautas Magnus University z Litwy. Misją Szkoły Happy Days jest respektowanie prawa to bycia szczęśliwym i zadowolonym, dzięki czemu tworzone są najlepsze warunki do nauki i pracy.

„Money can’t buy you love” uczniów z ZSP nr 2 w Brzesku znalazł się w ścisłej dziewiątce, o zwycięstwie – nagrodzie publiczności, może zadecydować każdy. Wystarczy wejść na stronę Happy Days (http://happydaysschools.eu/pl ), zalogować się i kliknąć „like” na wybrany film. Głosowanie trwa do północy 30 listopada.

 —

Ewa Kłuś

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast