Nie przegap
Strona główna » Sport » III Dębiński Bieg po Flagę

III Dębiński Bieg po Flagę

plakat_biegi_2016-130 kwietnia 2016 roku już po raz trzeci wystartuje III Dębiński Bieg po Flagę. Start i meta biegu znajdować się będą przy budynku Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Wójt Gminy Dębno zaprasza na imprezę wszystkich mieszkańców, aby uczcić obchodzone już po raz 12. Święto Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Głównym organizatorem biegu jest Stowarzyszenie CARPEdiem działające przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej i Zespół Szkół w Woli Dębińskiej. Patronat honorowy nad imprezą objęli wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski i starosta Andrzej Potępa.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy uprawiają sport. Mile widziani będą wszyscy ci, którzy w imprezie brali udział w latach poprzednich i ci, którzy chcą wziąć udział w biegu po raz pierwszy. Impreza będzie miała charakter pikniku rodzinnego. Na miejscu będzie możliwość skorzystania z małej gastronomii. Nie będzie pobierana opłata startowa, na zwycięzców w poszczególnych kategoriach przewidziano atrakcyjne nagrody.

Do konkurencji objętych pomiarem czasu, czyli na dystansach 2,5 kilometra, 4,5 kilometra oraz 10 kilometrów można się zapisać online – http://www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z160430 oraz w dniu zawodów od godziny 8:30. Dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas I – III szkoły podstawowej – wyłącznie w dniu zawodów. W przypadku dzieci zapisu dokonuje rodzic lub prawny opiekun. Podczas weryfikacji wymagany jest dokument tożsamości ze zdjęciem, natomiast w przypadku osób niepełnoletnich dodatkowo pisemna zgoda jednego z rodziców lub prawnego opiekuna, dostępna na stronie szkoły. Więcej informacji na stronie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej www.szkolawola.pl

Program imprezy:

8:30 – 10:20 – weryfikacja, zapisy zawodników i odbiór numerów startowych

11:00 – start biegu na ok.10 km i nordic walking (ok. 4,5 km)

11:10 – start biegu towarzyszącego (ok. 2,5 km)

12:30 – bieg dla dzieci (roczniki od 2006 do 2009) na 400 metrów i dla

przedszkolaków na 200 metrów (od 2010)

ok. 13:30 – ogłoszenie zwycięzców, wręczenie pucharów, nagród i flag uczestnikom biegu

ok. 14:00 – podsumowanie i zakończenie III Dębińskiego Biegu po Flagę

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast