Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Innowacyjność, konkurencyjność, rozwój – gwarancją sukcesu samorządu

Innowacyjność, konkurencyjność, rozwój – gwarancją sukcesu samorządu

Pod takim hasłem 12 listopada w Krakowie w salach hotelu Park Inn by Radisson odbyła się konferencja dla samorządowców oraz przedstawicieli instytucji komunalnych z terenu Małopolski. Organizatorem konferencji była redakcja kwartalnika Europejski Doradca Samorządowy przy współpracy m.in. z Ministerstwami- Rozwoju Regionalnego oraz Administracji i Cyfryzacji a także Związkiem Miast Polskich, Związkiem Powiatów Polskich oraz Związkiem Banków Polskich. Tematy prezentowane podczas dziesięciu panelowych wystąpień dotyczyły m.in. współczesnych problemów i wyzwań  dla samorządów  oraz propozycji usprawnień dla  ich działań, czynników ryzyka i ich minimalizacji przy podejmowaniu decyzji a także wykorzystania systemów informatycznych w celu optymalizacji procesów obsługi mieszkańców. Prelegentami byli wieloletni współpracownicy centralnych instytucji finansowychpaństwa, wykładowcy szkół wyższych oraz przedstawiciele dużych i cenionych na rynku polskim  korporacji.

Na zakończenie spotkania czternastu przedstawicielom samorządów z terenu Małopolski wręczono dyplomy uznania za dbałość o gospodarkę monetarną i finanse. W gronie laureatów znalazł się również burmistrz Brzeska  Grzegorz Wawryka, który odebrał nagrodę I stopnia wraz z dyplomem.

um

1 komentarz

  1. Wyróżnienie „Miasto dbające o finanse mieszkańców”, co roku przyznawane jest nie za dbałość o gospodarkę monetarną i finanse, ale za… … … udział w programie Dłużnik Alimentacyjny. Miasto czynnie uczestniczy w systemach wymiany informacji gospodarczych korzystając z Rejestru Dłużników w BIG InfoMonitor. Firma „wyróżnia” w ten sposób wszystkie współpracujące z nią samorządy. Zobaczcie zresztą sami: http://www.bytow.com.pl/news/105/n/1858

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast