Nie przegap
Strona główna » Kultura » Iwkowa / Kino dla każdego i oferta zajęć półkolonijnych w okresie ferii

Iwkowa / Kino dla każdego i oferta zajęć półkolonijnych w okresie ferii

Wystartowały ferie zimowe w Małopolsce.  Wszystkich, którzy szukają pomysłów jak w czasie ferii nie nudzić się – Gminny Ośrodek Kultury w Iwkowej zaprasza do skorzystania z przygotowanej oferty. Czeka ciekawy i bogaty program. Dużą atrakcją są seanse kinowe zrealizowane w ramach projektu Kino dla każdego. W ciągu dwóch tygodni ferii do obejrzenia jest aż 30 filmowych przebojów z ostatnich lat – w repertuarze zarówno propozycje dla najmłodszych, jak i dla dorosłych i młodzieży.

Znalazły się również propozycje dla miłośników sportu – w trakcie ferii codziennie będzie można codziennie pograć w tenisa. Nie zabraknie również tradycyjnego Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego oraz Turnieju Szachowego. Oba wydarzenia zostaną rozegrane już po raz dwudziesty pierwszy.

„Kino dla każdego – organizacja seansów filmowych” projekt realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Iwkowa w ramach poddziałania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

Szczegółowy program – ferie <==

Szczegółowy repertuar – Kino dla każdego <==

iwkowa.pl / IB