Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Józefa Szczurek – Żelazko posłem

Józefa Szczurek – Żelazko posłem

DSC_6750Najprawdopodobniej 10 listopada odbędzie się inauguracyjne pierwsze posiedzenie sejmu w nowym składzie, w którym PiS posiada bezwzględną większość posłów. Wśród 235 nowych posłów PiS zasiadała będzie dyrektor brzeskiego szpitala, dotychczasowa radna Sejmiku Małopolski Józefa Szczurek – Żelazko.

Nowa pani poseł nie ukrywa radości z wyboru i osiągniętego wyniku podczas wyborów. Przypomnijmy, że poseł uzyskała trzecie miejsce z listy PiS w naszym okręgu wyborczym. – Wynik wyborów przyjęłam z dużą satysfakcją – mówi Józefa Szczurek – Żelazko. – Szczególnie dlatego, że zagłosowali na moją osobę ludzie młodzi. To wielka satysfakcja dla mnie, ale również odpowiedzialność, ponieważ ich oczekiwania są bardzo wysokie, konkretne i wyartykułowane. To bardzo mobilizuje do wytężonej pracy, którą będę chciała podjąć – dodaje pani dyrektor.

Po złożeniu poselskiej przysięgi przyjdzie czas na podjęcie decyzji, w której komisji sejmowej będzie pracowała poseł i czas na wytężoną, miejmy nadzieję czteroletnią pracę.

IB

8 komentarzy

  1. I będzie obejmować w ciągu dalszym dwa stanowiska?

  2. Szkoda że świeżo wybrana pani poseł już pokazuje gdzie ma swoich wyborców i nie che pomóc mieszkańcom gminy Szczurowa w walce o obronę szkoły w Niedzieliskach, którą usilnie chce zlikwidować wójt Zalewski. Wystarczył jeden telefon do pana wójta, który uspokoił że chce tylko przekształcić i pani poseł sprawę zbagatelizowała nie zagłębiając się w temat. bardzo dobry początek BRAWO.

  3. szpital sprzedała sprzeda i polskę

  4. wypracowane standardy pacjent jest nikim. 2 lata temu miałem w tym szpitalu córkę prawie 48 godzin. Przez ten czas zamiast być lepiej było gorzej a personel porażka w końcu wziąłem córkę pojechałem do prokocimia i tam się okazało że jak by córka nie trafiła do peokocimia w ciągu 12 godzin to by umarła a miała w tedy raptem 12miesięcy

  5. jak będzie Polską tak zarządzać jak szpitalem to szkoda słów

  6. Nadzieja jest matką głupich!!