Nie przegap
Strona główna » Region » Jubileusz Rajbrotu na sportowo!

Jubileusz Rajbrotu na sportowo!

Tegoroczny jubileusz 700 – lecia lokacji Rajbrotu akcentujemy również na sportowo. Na kompleksie sportowym Orlik rozegrano otwarte turnieje w piłce siatkowej oraz tenisie ziemnym. W rozgrywkach udział brali zarówno uczniowie szkół, jak i rodzice, którzy spędzili ten czas na wspaniałej zabawie, a każdy finał pełen sportowych emocji rozgrywał się przy udziale Wójta Gminy Tomasza Gromali, który gratulował uczestnikom zaciętego ducha walki i życzył dalszych sportowych sukcesów.

W turnieju piłki siatkowej udział wzięły cztery drużyny: z Lipnicy Murowanej, z Gnojnika oraz dwie z Rajbrotu i to właśnie drużyna z jubileuszowego sołectwa wygrała rywalizację. Zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.

W turnieju tenisa ziemnego udział wzięło sześciu zawodników, rozgrywających mecze na bardzo wysokim poziomie. Puchar Wójta Gminy powędrował do Tomasza Włodarczyka z Lipnicy Górnej. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

26 sierpnia odbędzie się ostatni turniej – koszykówki, na który już dziś serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia u animatora na Orliku lub pod numerem telefonu 508534458.

ug

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*