Nie przegap
Strona główna » Region » Jutro początek dodatkowej rekrutacji na studia w PWSZ w Tarnowie

Jutro początek dodatkowej rekrutacji na studia w PWSZ w Tarnowie

To już ostatnia szansa aby dołączyć do grona studentów najchętniej wybieranej wyższej szkoły zawodowej w Polsce. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie rozpoczyna jutro dodatkowy nabór na studia w roku akademickim 2018/2019. Chętni mogą wybierać spośród dwudziestu kierunków i 32 specjalności w ramach studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Zajęcia na wszystkich kierunkach prowadzone są w ramach praktycznych profili kształcenia.

Rekrutacja dodatkowa potrwa od 1 do 14 września. Odbywa się na tych samych zasadach, co rekrutacja podstawowa. Aby rozpocząć proces należy założyć konto na stronie kandydat.pwsztar.edu.pl. Można tam zarejestrować się w systemie a także znaleźć komplet informacji dotyczących naboru oraz oferty edukacyjnej Uczelni.

– Dodatkowo, od 3 do 14 września – z wyłączeniem soboty i niedzieli w godzinach od 10 do 15 na uczelni działać będzie stacjonarny punkt informacji dla kandydatów (budynek A, sala nr 123 na I piętrze – red.), w którym również będzie można załatwić wszystkie formalności – informuje dr Małgorzata Martowicz, Prorektor ds Studenckich i Dydaktyki.

Na chętnych do studiowania w PWSZ czekają nie tylko ciekawe kierunki ale i doskonałe warunki: położony w ścisłym centrum miasta kampus, własny dom studenta, nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone laboratoria oraz sale ćwiczeniowe, hala sportowa ze ścianą wspinaczkową, czy kryta pływalnia.

Studenci mogą korzystać także ze stypendiów socjalnych i naukowych, uczestniczyć w programie płatnych praktyk, a także szeregu innych aktywności proponowanych przez działające w Uczelni organizacje studenckie.

Dzięki udziałowi PWSZ w kilku projektach finansowanych ze środków unijnych, studenci mają szanse udziału w bezpłatnych kursach językowych, certyfikowanych szkoleniach, czy dodatkowych zajęciach praktycznych.

Tarnowska uczelnia to doskonały wybór także dla miłośników sportu. Klub Uczelniany AZS PWSZ jest od lat jednym z najlepszych w kraju, a wśród jego członków są medaliści Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata i Europy. Studenci mogą uczestniczyć w treningach w ramach dwunastu sekcji.

Wszelkie informacje na temat oferty dydaktycznej PWSZ w Tarnowie oraz szczegóły procesu rekrutacji znaleźć można na stronie kandydat.pwsztar.edu.pl.

KIERUNKI I SPECJALNOŚCI DOSTĘPNE W PWSZ W TARNOWIE

PWSZ

 

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast